Crs Soft Hakkında
Cross Rational Solutions; 1939 yılından bu yana faaliyet gösteren; ISO, Fortune ve Capital Türkiye’nin en büyük ilk 500 özel şirketinde yer alan Şık Makas Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş iştiraki ile 2010 yılında kurulmuştur. Devamı için tıklayınız.
Ürünler ve Projeler
e-dünya® Ürünlerimiz
 • e-fatura
 • e-arşiv
 • e-defter
 • e-bilet
 • mths
Crs Soft İletişim
 •   Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji
       Geliştirme Bölgesi B2 Blok No: 401
       34220 Esenler / İSTANBUL
 •   0(850) 260 06 00
 •   0 212 489 33 14
 •   infocrssoft.com
Aç
  0(850) 260 06 00      infocrssoft.com

Anasayfa > İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İK Politikası

Başarının sırrının mutlu çalışan olduğuna inanan Crs Soft, çalışan memnuniyetine önem vermekte ve çalışanlarıyla uzun vadeli işbirliğini amaçlamaktadır.Crs Soft, müşteri odaklılık ilkesiyle doğru işe doğru insanı yerleştirerek, şirket hedeflerine ulaşabilmek için çalışanlarının motivasyonlarını, yaratıcılıklarını ve yetkinliklerini üst seviyelere ulaşmasına olanak sağlayacak ortam yaratarak onları desteklemektedir.

İşe Alım Süreci

Crs Soft, gelişen teknolojiyi takip eden ve kullanabilen, takım ruhuna sahip, müşteri odaklı, sürekli öğrenme ve gelişime açık çalışanlarla uzun soluklu işbirliğini hedeflemektedir.


Crs Soft, müşteri odaklılık ilkesiyle doğru işe doğru insanı yerleştirerek, şirket hedeflerine ulaşabilmek için çalışanlarının motivasyonlarını, yaratıcılıklarını ve yetkinliklerini üst seviyelere ulaşmasına olanak sağlayacak ortam yaratarak onları desteklemektedir.

İşe Alım

İşe Alım Süreci, elektronik ortamdan ulaştırılan başvuruların ön değerlendirilmesi ile başlar. Uygun başvurulardan pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylara iş görüşmesi daveti yapılır. Doğru işe doğru insanı yerleştirmek amacı ile iş görüşmesi sırasında İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisi Crs Soft Mülakat Tekniklerini kullanarak adayın bilgi, deneyim ve yetkinliklerini değerlendirir. İş görüşmesinde pozisyona yerleştirilmesi kararı verilen adaya iş teklifi yapılır. Diğer tüm adaylara pozisyon ile ilgili geri bildirim yapılır. Crs Soft üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlamaktadır. Şirketimizde staj yapmak isteyen öğrencilere işe alım süreci aynen uygulanmaktadır. Crs Soft genel iş başvurularını ve staj başvurularını kariyer.net üzerinden ve career@crssoft.com adresinden kabul etmektedir.

Eğitim ve Gelişim

Crs Soft, sürekli ve etkin Eğitim ve Gelişim Programları ile başarının yolunu çizmektedir. Çalışanlarının hem kendilerini, hem de işlerini geliştirerek bulunduğu pozisyondaki katma değerlerini artırmayı amaçlamaktadır. Eğitimler yıllık olarak şirket genelinde tespit edilen ihtiyaçlar ve gelişim alanları dikkate alınarak belirlenir. Eğitimler niteliklerine göre, şirket içi yada şirket dışındaki kaynaklardan sağlanabilmektedir.


İşe yeni başlayan çalışanlarımız pozisyonları gereği planlanan Oryantasyon Programı'na katılmaktadır. Oryantasyon Programları ile çalışanlarımızın iş süreçlerini hızlı öğrenmeleri ve daha kolay uyum sağlamaları amaçlanmaktadır.